?>
Floorball

Kampprogram

Benløse IF 3 - Greve Floorball 2
Ringsted Sportcenter #40047250
søn 14-Apr-2024 10:00 SSHØP2
Rødovre FC 3 - Hafnia FC 2
Rødovre Stadionhal #40047298
søn 14-Apr-2024 12:15 SSHØP1
Hvidovre Attack 4 - Vanløse Floorbal 3
Avedøre Idrætscenter #40047268
søn 21-Apr-2024 09:30 SSHØP2
Allerød Floorball 2 - Rødovre FC 3
Engholmhallen #40047312
søn 21-Apr-2024 12:00 SSHØP1
Rødovre FC 3 - RungstedHørsholm 2
Rødovrehallen #40047286
tir 23-Apr-2024 20:00 SSHØP1
Vallensbæk 1 - Hafnia FC 2
Pilehave Skolen #40047280
fre 26-Apr-2024 19:00 SSHØP1
Helsingør FT 2 - Vanløse Floorbal 3
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40047248
lør 27-Apr-2024 12:00 SSHØP2
Benløse IF 3 - Hvidovre Attack 4
Benløse Hallen #40047252
tor 02-May-2024 19:45 SSHØP2

Resultater

RungstedHørsholm 2 - Vallensbæk 15 - 7
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40047292
fre 12-Apr-2024 19:45 SSHØP1
Allerød Floorball 2 - FF København 25 - 3
Engholmhallen #40047299
tor 11-Apr-2024 20:00 SSHØP1
FF København 2 - Hafnia FC 27 - 2
Bellahøj Hallen #40047310
man 08-Apr-2024 20:30 SSHØP1
Herlev FC 3 - Vanløse Floorbal 38 - 2
Anneks Hallen Herlev #40047262
man 08-Apr-2024 19:30 SSHØP2
Benløse IF 3 - Helsingør FT 212 - 4
Ringsted Sportcenter #40047256
søn 07-Apr-2024 12:30 SSHØP2
Allerød Floorball 2 - Vallensbæk 14 - 7
Engholmhallen #40047274
tor 04-Apr-2024 20:00 SSHØP1
FF København 2 - RungstedHørsholm 27 - 3
Bellahøj Hallen #40047304
søn 24-Mar-2024 13:30 SSHØP1
Greve Floorball 2 - Helsingør FT 27 - 7
Damager Hallen #40047244
søn 24-Mar-2024 12:00 SSHØP2
Vanløse Floorbal 3 - Benløse IF 30 - 19
Vanløse Hallerne #40047270
søn 17-Mar-2024 17:30 SSHØP2
Greve Floorball 2 - Herlev FC 313 - 6
Damager Hallen #40047254
søn 17-Mar-2024 14:30 SSHØP2
Hvidovre Attack 4 - Greve Floorball 25 - 6
Avedøre Idrætscenter #40047264
søn 10-Mar-2024 10:00 SSHØP2
Hafnia FC 2 - RungstedHørsholm 23 - 10
Sundby Hallen #40047300
lør 09-Mar-2024 13:45 SSHØP1
Herlev FC 3 - Benløse IF 32 - 11
Anneks Hallen Herlev #40047246
søn 03-Mar-2024 11:00 SSHØP2
Vallensbæk 1 - Lyngby FF 212 - 3
Pilehave Skolen #40047282
ons 28-Feb-2024 20:00 SSHØP1
FF København 2 - Allerød Floorball 22 - 4
Bellahøj Hallen #40047294
søn 25-Feb-2024 12:00 SSHØP1
Hafnia FC 2 - Allerød Floorball 26 - 7
Sundby Hallen #40047306
søn 18-Feb-2024 12:15 SSHØP1
Rødovre FC 3 - Lyngby FF 27 - 6
Rødovre Stadionhal #40047296
søn 11-Feb-2024 12:30 SSHØP1
Vallensbæk 1 - Rødovre FC 313 - 5
Pilehave Skolen #40047276
ons 07-Feb-2024 20:00 SSHØP1
Lyngby FF 2 - RungstedHørsholm 21 - 6
Lundtofte Idrætsplads og Hal #40047314
søn 04-Feb-2024 13:30 SSHØP1
Helsingør FT 2 - Herlev FC 36 - 6
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40047272
lør 03-Feb-2024 13:00 SSHØP2
RungstedHørsholm 2 - Allerød Floorball 28 - 8
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40047308
søn 28-Jan-2024 17:45 SSHØP1
Vanløse Floorbal 3 - Greve Floorball 23 - 9
Vanløse Hallerne #40047266
lør 27-Jan-2024 13:30 SSHØP2
Hvidovre Attack 4 - Herlev FC 310 - 3
Avedøre Idrætscenter #40047260
lør 27-Jan-2024 10:00 SSHØP2
Vallensbæk 1 - FF København 28 - 1
Pilehave Skolen #40047284
ons 24-Jan-2024 20:00 SSHØP1
Lyngby FF 2 - Allerød Floorball 27 - 1
Lundtofte Idrætsplads og Hal #40047302
søn 21-Jan-2024 10:00 SSHØP1
Rødovre FC 3 - FF København 28 - 5
Rødovrehallen #40047290
tir 16-Jan-2024 20:00 SSHØP1
Hafnia FC 2 - Vallensbæk 16 - 10
Sundby Hallen #40047309
søn 14-Jan-2024 14:45 SSHØP1
FF København 2 - Lyngby FF 25 - 7
Bellahøj Hallen #40047278
søn 07-Jan-2024 11:00 SSHØP1
Helsingør FT 2 - Benløse IF 37 - 8
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40047249
lør 06-Jan-2024 11:00 SSHØP2
Vanløse Floorbal 3 - Hvidovre Attack 44 - 10
Vanløse Hallerne #40047267
lør 09-Dec-2023 13:30 SSHØP2
Hafnia FC 2 - Rødovre FC 34 - 4
Sundby Hallen #40047303
tir 05-Dec-2023 19:30 SSHØP1
Greve Floorball 2 - Benløse IF 35 - 4
Damager Hallen #40047261
søn 03-Dec-2023 12:00 SSHØP2
Helsingør FT 2 - Hvidovre Attack 410 - 3
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40047258
lør 02-Dec-2023 15:30 SSHØP2
Vallensbæk 1 - RungstedHørsholm 212 - 4
Pilehave Skolen #40047297
ons 29-Nov-2023 20:00 SSHØP1
RungstedHørsholm 2 - Rødovre FC 313 - 2
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40047291
søn 26-Nov-2023 17:00 SSHØP1
Hafnia FC 2 - FF København 27 - 6
Sundby Hallen #40047279
søn 26-Nov-2023 15:30 SSHØP1
Vanløse Floorbal 3 - Herlev FC 35 - 21
Vanløse Hallerne #40047255
lør 25-Nov-2023 16:30 SSHØP2
Vallensbæk 1 - Allerød Floorball 26 - 3
Pilehave Skolen #40047273
ons 22-Nov-2023 20:00 SSHØP1
Rødovre FC 3 - Allerød Floorball 28 - 4
Rødovre Stadionhal #40047311
søn 19-Nov-2023 14:15 SSHØP1
RungstedHørsholm 2 - FF København 24 - 5
Rådhushallen #40047305
søn 19-Nov-2023 13:00 SSHØP1
Lyngby FF 2 - Vallensbæk 12 - 14
Lundtofte Idrætsplads og Hal #40047285
søn 19-Nov-2023 10:00 SSHØP1
Helsingør FT 2 - Greve Floorball 27 - 6
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40047243
lør 11-Nov-2023 12:00 SSHØP2
Hvidovre Attack 4 - Benløse IF 35 - 4
Avedøre Idrætscenter #40047251
søn 05-Nov-2023 12:00 SSHØP2
Rødovre FC 3 - Vallensbæk 17 - 10
Rødovrehallen #40047287
tir 31-Oct-2023 20:15 SSHØP1
Greve Floorball 2 - Hvidovre Attack 43 - 5
Damager Hallen #40047269
søn 29-Oct-2023 12:00 SSHØP2
Hafnia FC 2 - Lyngby FF 21 - 2
Sundby Hallen #40047293
søn 29-Oct-2023 10:30 SSHØP1
Vanløse Floorbal 3 - Helsingør FT 22 - 17
Vanløse Hallerne #40047271
lør 28-Oct-2023 16:30 SSHØP2
FF København 2 - Vallensbæk 15 - 6
Bellahøj Hallen #40047313
man 23-Oct-2023 20:30 SSHØP1
FF København 2 - Rødovre FC 37 - 5
Bellahøj Hallen #40047295
søn 15-Oct-2023 16:00 SSHØP1
Hvidovre Attack 4 - Helsingør FT 28 - 4
Avedøre Idrætscenter #40047263
søn 15-Oct-2023 10:00 SSHØP2
RungstedHørsholm 2 - Hafnia FC 213 - 5
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40047281
lør 14-Oct-2023 17:30 SSHØP1
Benløse IF 3 - Herlev FC 311 - 4
Benløse Hallen #40047257
tor 12-Oct-2023 19:45 SSHØP2
RungstedHørsholm 2 - Lyngby FF 28 - 1
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40047275
søn 08-Oct-2023 17:45 SSHØP1
Herlev FC 3 - Greve Floorball 25 - 7
Anneks Hallen Herlev #40047245
søn 08-Oct-2023 15:30 SSHØP2
Allerød Floorball 2 - Hafnia FC 25 - 4
Engholmhallen #40047283
tor 05-Oct-2023 20:00 SSHØP1
Benløse IF 3 - Vanløse Floorbal 310 - 1
Benløse Hallen #40047253
tor 05-Oct-2023 19:45 SSHØP2
Herlev FC 3 - Helsingør FT 23 - 7
Anneks Hallen Herlev #40047265
søn 24-Sep-2023 18:30 SSHØP2
Allerød Floorball 2 - RungstedHørsholm 27 - 7
Engholmhallen #40047301
søn 24-Sep-2023 13:30 SSHØP1
Lyngby FF 2 - Rødovre FC 32 - 6
Lundtofte Idrætsplads og Hal #40047307
søn 24-Sep-2023 13:30 SSHØP1
Greve Floorball 2 - Vanløse Floorbal 314 - 2
Damager Hallen #40047259
søn 24-Sep-2023 13:00 SSHØP2
Allerød Floorball 2 - Lyngby FF 25 - 5
Engholmhallen #40047277
søn 17-Sep-2023 12:30 SSHØP1
Herlev FC 3 - Hvidovre Attack 46 - 5
Anneks Hallen Herlev #40047247
søn 10-Sep-2023 14:00 SSHØP2

Stilling

    ...
Hold Kampe K Wins W Pts P FT FT FT% FT% 3P 3P Fouls F Fouls Tech Te Fouls Uns Un Fouls Dis Di
Total 0 - 0 0/0 - 0 0 0 0 0

Rankings

    ...