?>
Floorball

Kampprogram

Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11
#40062011
søn 21-Apr-2024 tid mangler U11mbDVNSforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11
#40062008
søn 21-Apr-2024 tid mangler U11mbDVNSforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U11
Sindal Hallen #40062007
søn 21-Apr-2024 10:00 U11mbDVNSforår
Benløse IF mb U11 - Rødovre FC mb U11
Benløse Hallen #40062177
søn 21-Apr-2024 10:00 U11mbDØAforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11
Sindal Hallen #40062006
søn 21-Apr-2024 10:30 U11mbDVNSforår
Rødovre FC mb U11 - Helsingør FT mb U11
Benløse Hallen #40062175
søn 21-Apr-2024 10:45 U11mbDØAforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U11
Anneks Hallen Herlev #40062174
søn 21-Apr-2024 11:00 U11mbDØAforår
Helsingør FT mb U11 - Benløse IF mb U11
Benløse Hallen #40062179
søn 21-Apr-2024 11:30 U11mbDØAforår
Sindal Dragons mb U11 - Aab Floorball 1 mb U11
Sindal Hallen #40062009
søn 21-Apr-2024 11:30 U11mbDVNSforår
Alliancen København mb U11 1 - Rungsted-Hørsholm mb U11
Anneks Hallen Herlev #40062176
søn 21-Apr-2024 12:00 U11mbDØAforår
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11
Sindal Hallen #40062010
søn 21-Apr-2024 12:30 U11mbDVNSforår
Herlev FC mb U11 - Alliancen København mb U11 1
Anneks Hallen Herlev #40062178
søn 21-Apr-2024 13:00 U11mbDØAforår
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 1
Vanløse Hallerne #40062169
lør 27-Apr-2024 13:30 U11mbDØAforår
Benløse IF mb U11 - Rødovre FC mb U11
Vanløse Hallerne #40062171
lør 27-Apr-2024 14:20 U11mbDØAforår
Alliancen København mb U11 1 - Benløse IF mb U11
Vanløse Hallerne #40062173
lør 27-Apr-2024 15:10 U11mbDØAforår
Aalborg Flyers mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062047
søn 05-May-2024 09:30 U11mbDVNBforår
Brønderslev FC mb U11 - Strandby Tornados mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062046
søn 05-May-2024 10:00 U11mbDVNBforår
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062042
søn 05-May-2024 10:30 U11mbDVNBforår
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062043
søn 05-May-2024 11:00 U11mbDVNBforår
Strandby Tornados mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062044
søn 05-May-2024 11:30 U11mbDVNBforår
Brønderslev FC mb U11 - Aalborg Flyers mb U11
Tornhøj Idrætscenter #40062045
søn 05-May-2024 12:00 U11mbDVNBforår
Hvidovre Attack mb U11 - Copenhagen FC mb U11 1
Avedøre Idrætscenter #40061950
søn 05-May-2024 13:00 U11mbDØBforår
Greve Floorball - HG/Næstved Dragons mb U11 1
Avedøre Idrætscenter #40061951
søn 05-May-2024 13:30 U11mbDØBforår
HG/Næstved Dragons mb U11 1 - Hvidovre Attack mb U11
Avedøre Idrætscenter #40061947
søn 05-May-2024 14:00 U11mbDØBforår
Greve Floorball - Copenhagen FC mb U11 1
Avedøre Idrætscenter #40061946
søn 05-May-2024 14:30 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 1 - HG/Næstved Dragons mb U11 1
Avedøre Idrætscenter #40061948
søn 05-May-2024 15:00 U11mbDØBforår
Hvidovre Attack mb U11 - Greve Floorball
Avedøre Idrætscenter #40061949
søn 05-May-2024 15:30 U11mbDØBforår
Benløse IF mb U11 - Herlev FC mb U11
Benløse Hallen #40062149
lør 11-May-2024 10:00 U11mbDØAforår
Herlev FC mb U11 - Helsingør FT mb U11
Benløse Hallen #40062147
lør 11-May-2024 10:45 U11mbDØAforår
Helsingør FT mb U11 - Benløse IF mb U11
Benløse Hallen #40062145
lør 11-May-2024 11:30 U11mbDØAforår

Resultater

HG/Næstved Dragons mb U11 # - Greve Floorball8 - 0
Damager Hallen #40061969
søn 07-Apr-2024 17:00 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 # - Hvidovre Attack mb U110 - 4
Damager Hallen #40061968
søn 07-Apr-2024 16:30 U11mbDØBforår
Greve Floorball - Hvidovre Attack mb U111 - 3
Damager Hallen #40061967
søn 07-Apr-2024 16:00 U11mbDØBforår
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Copenhagen FC mb U11 #2 - 1
Damager Hallen #40061966
søn 07-Apr-2024 15:30 U11mbDØBforår
Hvidovre Attack mb U11 - HG/Næstved Dragons mb U11 #3 - 4
Damager Hallen #40061965
søn 07-Apr-2024 15:00 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 # - Greve Floorball3 - 0
Damager Hallen #40061964
søn 07-Apr-2024 14:30 U11mbDØBforår
Karup Comets mb U11 - Sønderborg Vikings mb U116 - 1
Stensballehallen #40062129
søn 07-Apr-2024 13:00 U11mbDVSBforår
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Aalborg Flyers mb U110 - 1
Hedegårdsskolen #40062041
søn 07-Apr-2024 12:50 U11mbDVNBforår
Floorball Horsens - Karup Comets mb U110 - 7
Stensballehallen #40062133
søn 07-Apr-2024 12:30 U11mbDVSBforår
Strandby Tornados mb U11 - Brønderslev FC mb U111 - 7
Hedegårdsskolen #40062040
søn 07-Apr-2024 12:20 U11mbDVNBforår
Sønderborg Vikings mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #0 - 7
Stensballehallen #40062131
søn 07-Apr-2024 12:00 U11mbDVSBforår
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Strandby Tornados mb U111 - 2
Hedegårdsskolen #40062038
søn 07-Apr-2024 11:40 U11mbDVNBforår
Aalborg Flyers mb U11 - Brønderslev FC mb U113 - 5
Hedegårdsskolen #40062039
søn 07-Apr-2024 11:10 U11mbDVNBforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U117 - 1
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40062172
søn 07-Apr-2024 11:00 U11mbDØAforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Karup Comets mb U110 - 0
Stensballehallen #40062124
søn 07-Apr-2024 11:00 U11mbDVSBforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Floorball Horsens5 - 0
Stensballehallen #40062127
søn 07-Apr-2024 10:30 U11mbDVSBforår
Strandby Tornados mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 2
Hedegårdsskolen #40062036
søn 07-Apr-2024 10:30 U11mbDVNBforår
Brønderslev FC mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U111 - 0
Hedegårdsskolen #40062037
søn 07-Apr-2024 10:00 U11mbDVNBforår
Karup Comets mb U11 - Floorball Horsens2 - 0
Jet Hallen, Karup #40062123
lør 23-Mar-2024 15:15 U11mbDVSBforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Skanderborg mb U111 - 3
Jet Hallen, Karup #40062122
lør 23-Mar-2024 14:50 U11mbDVSBforår
Skanderborg mb U11 - Karup Comets mb U112 - 0
Jet Hallen, Karup #40062119
lør 23-Mar-2024 14:00 U11mbDVSBforår
Skanderborg mb U11 - Floorball Horsens1 - 0
Jet Hallen, Karup #40062120
lør 23-Mar-2024 13:10 U11mbDVSBforår
Floorball Horsens - Kolding Grizzlies mb U11 #1 - 6
Jet Hallen, Karup #40062117
lør 23-Mar-2024 12:20 U11mbDVSBforår
Karup Comets mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #4 - 0
Jet Hallen, Karup #40062114
lør 23-Mar-2024 11:30 U11mbDVSBforår
Brønderslev FC mb U11 - Strandby Tornados mb U115 - 3
Strandby Fritidscenter - Hal #40062034
søn 17-Mar-2024 12:30 U11mbDVNBforår
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U110 - 1
Strandby Fritidscenter - Hal #40062031
søn 17-Mar-2024 12:00 U11mbDVNBforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 1
Abildgård Hallen #40061994
søn 17-Mar-2024 11:30 U11mbDVNSforår
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U113 - 0
Strandby Fritidscenter - Hal #40062030
søn 17-Mar-2024 11:30 U11mbDVNBforår
Strandby Tornados mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U111 - 3
Strandby Fritidscenter - Hal #40062032
søn 17-Mar-2024 11:00 U11mbDVNBforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U110 - 2
Abildgård Hallen #40061995
søn 17-Mar-2024 11:00 U11mbDVNSforår
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U112 - 1
Abildgård Hallen #40061998
søn 17-Mar-2024 10:30 U11mbDVNSforår
Brønderslev FC mb U11 - Aalborg Flyers mb U112 - 4
Strandby Fritidscenter - Hal #40062033
søn 17-Mar-2024 10:30 U11mbDVNBforår
Aalborg Flyers mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U111 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40062035
søn 17-Mar-2024 10:00 U11mbDVNBforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U112 - 2
Abildgård Hallen #40061999
søn 17-Mar-2024 10:00 U11mbDVNSforår
Sindal Dragons mb U11 - Aab Floorball 1 mb U112 - 2
Abildgård Hallen #40061997
søn 17-Mar-2024 09:30 U11mbDVNSforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U111 - 3
Abildgård Hallen #40061996
søn 17-Mar-2024 09:00 U11mbDVNSforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Sønderborg Vikings mb U115 - 0
#40062121
søn 17-Mar-2024 tid mangler U11mbDVSBforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Rødovre FC mb U112 - 3
Rødovrehallen #40062163
lør 16-Mar-2024 17:05 U11mbDØAforår
Alliancen København mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U111 - 6
Rødovrehallen #40062165
lør 16-Mar-2024 16:10 U11mbDØAforår
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #4 - 4
Rødovrehallen #40062167
lør 16-Mar-2024 15:15 U11mbDØAforår
Helsingør FT mb U11 - Benløse IF mb U117 - 3
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40062162
lør 16-Mar-2024 12:00 U11mbDØAforår
Benløse IF mb U11 - Herlev FC mb U115 - 1
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40062166
lør 16-Mar-2024 11:15 U11mbDØAforår
Herlev FC mb U11 - Helsingør FT mb U116 - 1
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40062164
lør 16-Mar-2024 10:30 U11mbDØAforår
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Greve Floorball4 - 0
Gl. Valby Hal #40061957
søn 10-Mar-2024 11:00 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 # - Hvidovre Attack mb U112 - 2
Gl. Valby Hal #40061956
søn 10-Mar-2024 10:30 U11mbDØBforår
Greve Floorball - Hvidovre Attack mb U112 - 0
Gl. Valby Hal #40061955
søn 10-Mar-2024 10:00 U11mbDØBforår
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Copenhagen FC mb U11 #0 - 3
Gl. Valby Hal #40061954
søn 10-Mar-2024 09:30 U11mbDØBforår
Hvidovre Attack mb U11 - HG/Næstved Dragons mb U11 #2 - 3
Gl. Valby Hal #40061953
søn 10-Mar-2024 09:00 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 # - Greve Floorball1 - 2
Gl. Valby Hal #40061952
søn 10-Mar-2024 08:30 U11mbDØBforår
Copenhagen FC mb U11 # - Hvidovre Attack mb U111 - 3
Herlufsholm Idrætscenter #40061944
søn 03-Mar-2024 16:15 U11mbDØBforår
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Greve Floorball4 - 0
Herlufsholm Idrætscenter #40061945
søn 03-Mar-2024 15:45 U11mbDØBforår
Greve Floorball - Hvidovre Attack mb U110 - 4
Herlufsholm Idrætscenter #40061943
søn 03-Mar-2024 15:15 U11mbDØBforår
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Copenhagen FC mb U11 #3 - 5
Herlufsholm Idrætscenter #40061942
søn 03-Mar-2024 14:45 U11mbDØBforår
Alliancen København mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 5
Anneks Hallen Herlev #40062159
søn 03-Mar-2024 14:30 U11mbDØAforår
Copenhagen FC mb U11 # - Greve Floorball3 - 0
Herlufsholm Idrætscenter #40061940
søn 03-Mar-2024 14:15 U11mbDØBforår
Hvidovre Attack mb U11 - HG/Næstved Dragons mb U11 #2 - 4
Herlufsholm Idrætscenter #40061941
søn 03-Mar-2024 13:45 U11mbDØBforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U118 - 2
Anneks Hallen Herlev #40062157
søn 03-Mar-2024 13:30 U11mbDØAforår
Floorball Horsens - Karup Comets mb U110 - 5
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062113
søn 03-Mar-2024 12:30 U11mbDVSBforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Karup Comets mb U113 - 4
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062104
søn 03-Mar-2024 12:10 U11mbDVSBforår
Skanderborg mb U11 - Sønderborg Vikings mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062105
søn 03-Mar-2024 12:05 U11mbDVSBforår
Karup Comets mb U11 - Sønderborg Vikings mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062106
søn 03-Mar-2024 11:40 U11mbDVSBforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U112 - 2
Abildgård Hallen #40061993
søn 03-Mar-2024 11:30 U11mbDVNSforår
Kolding Grizzlies mb U11 # - Floorball Horsens5 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062107
søn 03-Mar-2024 11:15 U11mbDVSBforår
Karup Comets mb U11 - Skanderborg mb U112 - 4
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062109
søn 03-Mar-2024 11:10 U11mbDVSBforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Sindal Dragons mb U110 - 7
Abildgård Hallen #40061992
søn 03-Mar-2024 11:00 U11mbDVNSforår
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U113 - 3
Abildgård Hallen #40061989
søn 03-Mar-2024 10:30 U11mbDVNSforår
Floorball Horsens - Skanderborg mb U110 - 5
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062110
søn 03-Mar-2024 10:25 U11mbDVSBforår
Skanderborg mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #4 - 2
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062112
søn 03-Mar-2024 10:00 U11mbDVSBforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U112 - 2
Abildgård Hallen #40061988
søn 03-Mar-2024 10:00 U11mbDVNSforår
Sønderborg Vikings mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #0 - 5
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40062111
søn 03-Mar-2024 10:00 U11mbDVSBforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U113 - 2
Abildgård Hallen #40061991
søn 03-Mar-2024 09:30 U11mbDVNSforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U112 - 1
Abildgård Hallen #40061990
søn 03-Mar-2024 09:00 U11mbDVNSforår
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U111 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40062019
lør 10-Feb-2024 16:00 U11mbDVNBforår
Brønderslev FC mb U11 - Aalborg Flyers mb U112 - 2
Tornhøj Idrætscenter #40062021
lør 10-Feb-2024 15:30 U11mbDVNBforår
Aalborg Flyers mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U112 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40062023
lør 10-Feb-2024 15:00 U11mbDVNBforår
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U113 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40062018
lør 10-Feb-2024 14:30 U11mbDVNBforår
Strandby Tornados mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U110 - 2
Tornhøj Idrætscenter #40062020
lør 10-Feb-2024 14:00 U11mbDVNBforår
Brønderslev FC mb U11 - Strandby Tornados mb U111 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40062022
lør 10-Feb-2024 13:30 U11mbDVNBforår
Alliancen København mb U11 # - Benløse IF mb U114 - 2
Vanløse Hallerne #40062154
søn 04-Feb-2024 13:10 U11mbDØAforår
Esbjerg SFC mb U11 - Sunds Seahawks mb U112 - 6
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40062058
søn 04-Feb-2024 12:30 U11mbDVSAforår
Benløse IF mb U11 - Rødovre FC mb U111 - 13
Vanløse Hallerne #40062152
søn 04-Feb-2024 12:20 U11mbDØAforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U112 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40061982
søn 04-Feb-2024 11:30 U11mbDVNSforår
Ry Floorball mb U11 - Esbjerg SFC mb U110 - 5
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40062055
søn 04-Feb-2024 11:30 U11mbDVSAforår
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #9 - 2
Vanløse Hallerne #40062150
søn 04-Feb-2024 11:30 U11mbDØAforår
Helsingør FT mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U112 - 5
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40062151
søn 04-Feb-2024 11:00 U11mbDØAforår
Sunds Seahawks mb U11 - Ry Floorball mb U113 - 1
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40062056
søn 04-Feb-2024 10:30 U11mbDVSAforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U115 - 0
Hørsholm Idrætspark Stadion og Haller #40062155
søn 04-Feb-2024 09:00 U11mbDØAforår
Esbjerg SFC mb U11 - Ry Floorball mb U113 - 2
Ry Hallerne #40062049
lør 27-Jan-2024 13:30 U11mbDVSAforår
Sunds Seahawks mb U11 - Esbjerg SFC mb U119 - 4
Ry Hallerne #40062052
lør 27-Jan-2024 12:45 U11mbDVSAforår
Ry Floorball mb U11 - Sunds Seahawks mb U111 - 5
Ry Hallerne #40062050
lør 27-Jan-2024 12:00 U11mbDVSAforår
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Rødovre FC mb U113 - 2
Rødovre Stadionhal #40062144
søn 21-Jan-2024 12:35 U11mbDØAforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U114 - 2
Sindal Hallen #40061981
søn 21-Jan-2024 12:30 U11mbDVNSforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Sindal Dragons mb U113 - 3
Sindal Hallen #40061980
søn 21-Jan-2024 12:00 U11mbDVNSforår
Alliancen København mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U111 - 4
Rødovre Stadionhal #40062146
søn 21-Jan-2024 11:40 U11mbDØAforår
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 1
Sindal Hallen #40061978
søn 21-Jan-2024 11:30 U11mbDVNSforår
Strandby Tornados mb U11 - Aalborg Flyers mb U116 - 4
Brønderslev Hallerne #40062012
søn 21-Jan-2024 11:20 U11mbDVNBforår
Aab Floorball 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U110 - 4
Sindal Hallen #40061979
søn 21-Jan-2024 11:00 U11mbDVNSforår
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #8 - 6
Rødovre Stadionhal #40062148
søn 21-Jan-2024 10:45 U11mbDØAforår
Strandby Tornados mb U11 - Brønderslev FC mb U110 - 2
Brønderslev Hallerne #40062016
søn 21-Jan-2024 10:40 U11mbDVNBforår
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U110 - 4
Sindal Hallen #40061976
søn 21-Jan-2024 10:30 U11mbDVNSforår
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U110 - 1
Sindal Hallen #40061977
søn 21-Jan-2024 10:00 U11mbDVNSforår
Aalborg Flyers mb U11 - Brønderslev FC mb U112 - 0
Brønderslev Hallerne #40062015
søn 21-Jan-2024 10:00 U11mbDVNBforår
Sønderborg Vikings mb U11 - Floorball Horsens2 - 1
Morten Børup Hallen #40062088
lør 20-Jan-2024 12:25 U11mbDVSBforår
Esbjerg SFC mb U11 - Sunds Seahawks mb U113 - 2
Hørning Idrætscenter #40046810
lør 09-Dec-2023 15:45 U11mbDR6VSP2
Hørning IF Floorball mb U11 - Skanderborg mb U112 - 1
Hørning Idrætscenter #40046809
lør 09-Dec-2023 15:15 U11mbDR6VSP2
Sunds Seahawks mb U11 - Skanderborg mb U118 - 2
Hørning Idrætscenter #40046808
lør 09-Dec-2023 14:45 U11mbDR6VSP2
Esbjerg SFC mb U11 - Hørning IF Floorball mb U112 - 0
Hørning Idrætscenter #40046807
lør 09-Dec-2023 14:15 U11mbDR6VSP2
Skanderborg mb U11 - Esbjerg SFC mb U111 - 3
Hørning Idrætscenter #40046806
lør 09-Dec-2023 13:45 U11mbDR6VSP2
Hørning IF Floorball mb U11 - Sunds Seahawks mb U112 - 4
Hørning Idrætscenter #40046805
lør 09-Dec-2023 13:15 U11mbDR6VSP2
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 5
Anneks Hallen Herlev #40046773
søn 03-Dec-2023 13:20 U11mbDR6ØP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U111 - 0
Anneks Hallen Herlev #40046778
søn 03-Dec-2023 12:30 U11mbDR6ØP1
Kolding Grizzlies mb U11 # - Sønderborg Vikings mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046803
søn 03-Dec-2023 12:30 U11mbDR6VSP1
Sønderborg Vikings mb U11 - Karup Comets mb U110 - 5
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046800
søn 03-Dec-2023 12:00 U11mbDR6VSP1
Copenhagen FC mb U11 # - Hvidovre Attack mb U112 - 4
Avedøre Idrætscenter #40046785
søn 03-Dec-2023 11:30 U11mbDR6ØP2
Kolding Grizzlies mb U11 # - Ry Floorball mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046799
søn 03-Dec-2023 11:30 U11mbDR6VSP1
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #3 - 1
Avedøre Idrætscenter #40046786
søn 03-Dec-2023 11:00 U11mbDR6ØP2
Benløse IF mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 1
Anneks Hallen Herlev #40046772
søn 03-Dec-2023 11:00 U11mbDR6ØP1
Karup Comets mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #1 - 1
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046801
søn 03-Dec-2023 10:30 U11mbDR6VSP1
Alliancen København mb U11 # - Hvidovre Attack mb U113 - 1
Avedøre Idrætscenter #40046784
søn 03-Dec-2023 10:30 U11mbDR6ØP2
Rødovre FC mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #12 - 0
Avedøre Idrætscenter #40046783
søn 03-Dec-2023 10:00 U11mbDR6ØP2
Karup Comets mb U11 - Ry Floorball mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046804
søn 03-Dec-2023 10:00 U11mbDR6VSP1
Copenhagen FC mb U11 # - Alliancen København mb U11 #1 - 5
Avedøre Idrætscenter #40046781
søn 03-Dec-2023 09:30 U11mbDR6ØP2
Hvidovre Attack mb U11 - Rødovre FC mb U110 - 9
Avedøre Idrætscenter #40046782
søn 03-Dec-2023 09:00 U11mbDR6ØP2
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40046791
lør 02-Dec-2023 16:30 U11mbDR6VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U114 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40046788
lør 02-Dec-2023 15:30 U11mbDR6VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 1
Strandby Fritidscenter - Hal #40047070
lør 02-Dec-2023 14:30 U11mbDR6VNP1
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Strandby Tornados mb U110 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40047071
lør 02-Dec-2023 13:30 U11mbDR6VNP1
Strandby Tornados mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U110 - 8
Strandby Fritidscenter - Hal #40046792
lør 02-Dec-2023 13:00 U11mbDR6VNP1
Aab Floorball 2 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U113 - 2
Sindal Hallen #40046796
lør 02-Dec-2023 12:00 U11mbDR6VNP2
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U114 - 2
Sindal Hallen #40046797
lør 02-Dec-2023 11:30 U11mbDR6VNP2
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U111 - 1
Strandby Fritidscenter - Hal #40046789
lør 02-Dec-2023 11:00 U11mbDR6VNP1
Sindal Dragons mb U11 - Aab Floorball 2 mb U113 - 2
Sindal Hallen #40046793
lør 02-Dec-2023 10:30 U11mbDR6VNP2
Helsingør FT mb U11 - Alliancen København mb U11 #0 - 3
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046540
søn 26-Nov-2023 14:00 U11mbDR2ØP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Rødovre FC mb U111 - 5
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046539
søn 26-Nov-2023 13:40 U11mbDR2ØP1
Alliancen København mb U11 # - Hvidovre Attack mb U118 - 1
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046533
søn 26-Nov-2023 13:20 U11mbDR2ØP1
Helsingør FT mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U111 - 3
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046537
søn 26-Nov-2023 13:00 U11mbDR2ØP1
Hvidovre Attack mb U11 - Rødovre FC mb U110 - 8
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046538
søn 26-Nov-2023 12:40 U11mbDR2ØP1
Alliancen København mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U112 - 1
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046536
søn 26-Nov-2023 12:20 U11mbDR2ØP1
Rødovre FC mb U11 - Helsingør FT mb U112 - 1
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046534
søn 26-Nov-2023 12:00 U11mbDR2ØP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Hvidovre Attack mb U114 - 0
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046532
søn 26-Nov-2023 11:40 U11mbDR2ØP1
Hvidovre Attack mb U11 - Helsingør FT mb U110 - 5
Helsingør Idrætspark Stadion og Haller #40046535
søn 26-Nov-2023 11:00 U11mbDR2ØP1
Ry Floorball mb U11 - Hørning IF Floorball mb U110 - 10
Ry Hallerne #40046759
søn 19-Nov-2023 17:00 U11mbDR5VSP1
Esbjerg SFC mb U11 - Sønderborg Vikings mb U1110 - 1
Ry Hallerne #40046760
søn 19-Nov-2023 16:30 U11mbDR5VSP1
Sønderborg Vikings mb U11 - Ry Floorball mb U111 - 11
Ry Hallerne #40046761
søn 19-Nov-2023 16:00 U11mbDR5VSP1
Hørning IF Floorball mb U11 - Esbjerg SFC mb U113 - 4
Ry Hallerne #40046762
søn 19-Nov-2023 15:30 U11mbDR5VSP1
Sønderborg Vikings mb U11 - Hørning IF Floorball mb U110 - 12
Ry Hallerne #40046764
søn 19-Nov-2023 15:00 U11mbDR5VSP1
Ry Floorball mb U11 - Esbjerg SFC mb U112 - 3
Ry Hallerne #40046763
søn 19-Nov-2023 14:30 U11mbDR5VSP1
Helsingør FT mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 10
Rødovre Stadionhal #40046731
søn 19-Nov-2023 13:10 U11mbDR5ØP1
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Aab Floorball 1 mb U111 - 7
Brønderslev Hallerne #40047068
søn 19-Nov-2023 13:00 U11mbDR5VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Brønderslev FC mb U112 - 1
Brønderslev Hallerne #40047067
søn 19-Nov-2023 12:40 U11mbDR5VNP1
Sindal Dragons mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U113 - 1
Brønderslev Hallerne #40047066
søn 19-Nov-2023 12:20 U11mbDR5VNP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U115 - 0
Brønderslev Hallerne #40047065
søn 19-Nov-2023 12:00 U11mbDR5VNP1
Brønderslev FC mb U11 - Sindal Dragons mb U111 - 2
Brønderslev Hallerne #40046752
søn 19-Nov-2023 11:40 U11mbDR5VNP1
Rødovre FC mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U114 - 3
Rødovre Stadionhal #40046736
søn 19-Nov-2023 11:35 U11mbDR5ØP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U110 - 1
Brønderslev Hallerne #40046751
søn 19-Nov-2023 11:20 U11mbDR5VNP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Hvidovre Attack mb U115 - 0
Rødovre Stadionhal #40046734
søn 19-Nov-2023 11:00 U11mbDR5ØP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U111 - 1
Brønderslev Hallerne #40046750
søn 19-Nov-2023 11:00 U11mbDR5VNP1
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U111 - 2
Brønderslev Hallerne #40046749
søn 19-Nov-2023 10:40 U11mbDR5VNP1
Rødovre FC mb U11 - Helsingør FT mb U1111 - 1
Rødovre Stadionhal #40046733
søn 19-Nov-2023 10:30 U11mbDR5ØP1
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U112 - 2
Brønderslev Hallerne #40046748
søn 19-Nov-2023 10:20 U11mbDR5VNP1
Brønderslev FC mb U11 - Aab Floorball 1 mb U111 - 6
Brønderslev Hallerne #40046747
søn 19-Nov-2023 10:00 U11mbDR5VNP1
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aab Floorball 2 mb U113 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40046755
lør 18-Nov-2023 16:00 U11mbDR5VNP2
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U112 - 3
Tornhøj Idrætscenter #40046756
lør 18-Nov-2023 15:30 U11mbDR5VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Strandby Tornados mb U112 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40046757
lør 18-Nov-2023 15:00 U11mbDR5VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U115 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40046758
lør 18-Nov-2023 14:30 U11mbDR5VNP2
Strandby Tornados mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U110 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40046754
lør 18-Nov-2023 14:00 U11mbDR5VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40046753
lør 18-Nov-2023 13:30 U11mbDR5VNP2
Karup Comets mb U11 - Skanderborg mb U111 - 3
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046770
lør 18-Nov-2023 13:00 U11mbDR5VSP2
Sunds Seahawks mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #2 - 0
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046769
lør 18-Nov-2023 12:30 U11mbDR5VSP2
Sunds Seahawks mb U11 - Skanderborg mb U116 - 0
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046765
lør 18-Nov-2023 11:45 U11mbDR5VSP2
Kolding Grizzlies mb U11 # - Karup Comets mb U110 - 2
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046766
lør 18-Nov-2023 11:15 U11mbDR5VSP2
Skanderborg mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #1 - 0
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046768
lør 18-Nov-2023 10:30 U11mbDR5VSP2
Karup Comets mb U11 - Sunds Seahawks mb U111 - 4
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046767
lør 18-Nov-2023 10:00 U11mbDR5VSP2
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Benløse IF mb U112 - 5
Herlufsholm Idrætscenter #40046746
søn 12-Nov-2023 13:30 U11mbDR5ØP2
Herlev FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #1 - 5
Herlufsholm Idrætscenter #40046745
søn 12-Nov-2023 13:10 U11mbDR5ØP2
Copenhagen FC mb U11 # - HG/Næstved Dragons mb U11 #2 - 3
Herlufsholm Idrætscenter #40046741
søn 12-Nov-2023 12:50 U11mbDR5ØP2
Benløse IF mb U11 - Herlev FC mb U111 - 0
Herlufsholm Idrætscenter #40046742
søn 12-Nov-2023 12:30 U11mbDR5ØP2
Copenhagen FC mb U11 # - Alliancen København mb U11 #0 - 6
Herlufsholm Idrætscenter #40046744
søn 12-Nov-2023 12:10 U11mbDR5ØP2
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Herlev FC mb U111 - 2
Herlufsholm Idrætscenter #40046743
søn 12-Nov-2023 11:50 U11mbDR5ØP2
Benløse IF mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #7 - 0
Herlufsholm Idrætscenter #40046739
søn 12-Nov-2023 11:30 U11mbDR5ØP2
Alliancen København mb U11 # - HG/Næstved Dragons mb U11 #7 - 1
Herlufsholm Idrætscenter #40046740
søn 12-Nov-2023 11:10 U11mbDR5ØP2
Herlev FC mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #3 - 1
Herlufsholm Idrætscenter #40046738
søn 12-Nov-2023 10:50 U11mbDR5ØP2
Alliancen København mb U11 # - Benløse IF mb U114 - 0
Herlufsholm Idrætscenter #40046737
søn 12-Nov-2023 10:30 U11mbDR5ØP2
Brønderslev FC mb U11 - Aab Floorball 1 mb U110 - 2
Nørresundby Idrætscenter #40047063
søn 05-Nov-2023 13:30 U11mbDR4VNP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U113 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046632
søn 05-Nov-2023 13:30 U11mbDR4VNP1
Esbjerg SFC mb U11 - Sønderborg Vikings mb U1116 - 0
Efi Hallen #40046649
søn 05-Nov-2023 13:00 U11mbDR4VSP2
Karup Comets mb U11 - Sunds Seahawks mb U113 - 6
Efi Hallen #40046650
søn 05-Nov-2023 12:30 U11mbDR4VSP2
Aalborg Flyers mb U11 - Brønderslev FC mb U112 - 1
Nørresundby Idrætscenter #40047061
søn 05-Nov-2023 12:30 U11mbDR4VNP1
Strandby Tornados mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 4
Abildgård Hallen #40046637
søn 05-Nov-2023 12:30 U11mbDR4VNP2
Aalborg Flyers mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U112 - 5
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046630
søn 05-Nov-2023 12:10 U11mbDR4VNP1
Sindal Dragons mb U11 - Aab Floorball 2 mb U111 - 5
Abildgård Hallen #40046638
søn 05-Nov-2023 12:00 U11mbDR4VNP2
Sunds Seahawks mb U11 - Sønderborg Vikings mb U1111 - 0
Efi Hallen #40046648
søn 05-Nov-2023 11:30 U11mbDR4VSP2
Alliancen København mb U11 # - HG/Næstved Dragons mb U11 #15 - 0
Vanløse Hallerne #40046622
søn 05-Nov-2023 11:30 U11mbDR4ØP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 4
Abildgård Hallen #40046636
søn 05-Nov-2023 11:30 U11mbDR4VNP2
Aab Floorball 1 mb U11 - Aalborg Flyers mb U114 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046627
søn 05-Nov-2023 11:30 U11mbDR4VNP1
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Hvidovre Attack mb U114 - 6
Vanløse Hallerne #40046626
søn 05-Nov-2023 11:00 U11mbDR4ØP2
Karup Comets mb U11 - Esbjerg SFC mb U111 - 6
Efi Hallen #40046647
søn 05-Nov-2023 11:00 U11mbDR4VSP2
Sindal Dragons mb U11 - Strandby Tornados mb U116 - 0
Abildgård Hallen #40046635
søn 05-Nov-2023 11:00 U11mbDR4VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Sindal Dragons mb U112 - 4
Abildgård Hallen #40046634
søn 05-Nov-2023 10:30 U11mbDR4VNP2
Sønderborg Vikings mb U11 - Karup Comets mb U111 - 4
Efi Hallen #40046646
søn 05-Nov-2023 10:30 U11mbDR4VSP2
Strandby Tornados mb U11 - Aab Floorball 2 mb U110 - 4
Abildgård Hallen #40046633
søn 05-Nov-2023 10:00 U11mbDR4VNP2
Esbjerg SFC mb U11 - Sunds Seahawks mb U112 - 3
Efi Hallen #40046645
søn 05-Nov-2023 10:00 U11mbDR4VSP2
Hvidovre Attack mb U11 - Alliancen København mb U11 #0 - 12
Vanløse Hallerne #40046624
søn 05-Nov-2023 09:30 U11mbDR4ØP2
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Rødovre FC mb U112 - 2
Gl. Valby Hal #40046618
søn 29-Oct-2023 14:00 U11mbDR4ØP1
Herlev FC mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 5
Gl. Valby Hal #40046612
søn 29-Oct-2023 13:30 U11mbDR4ØP1
Helsingør FT mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #6 - 2
Gl. Valby Hal #40046620
søn 29-Oct-2023 13:00 U11mbDR4ØP1
Rødovre FC mb U11 - Helsingør FT mb U1110 - 0
Gl. Valby Hal #40046614
søn 29-Oct-2023 12:30 U11mbDR4ØP1
Copenhagen FC mb U11 # - Herlev FC mb U110 - 5
Gl. Valby Hal #40046616
søn 29-Oct-2023 12:00 U11mbDR4ØP1
Helsingør FT mb U11 - Herlev FC mb U112 - 3
Gl. Valby Hal #40046617
søn 29-Oct-2023 11:30 U11mbDR4ØP1
Rødovre FC mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #8 - 0
Gl. Valby Hal #40046611
søn 29-Oct-2023 11:00 U11mbDR4ØP1
Herlev FC mb U11 - Rødovre FC mb U110 - 6
Gl. Valby Hal #40046619
søn 29-Oct-2023 10:30 U11mbDR4ØP1
Copenhagen FC mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 7
Gl. Valby Hal #40046613
søn 29-Oct-2023 10:00 U11mbDR4ØP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Helsingør FT mb U117 - 2
Gl. Valby Hal #40046615
søn 29-Oct-2023 09:30 U11mbDR4ØP1
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Aab Floorball 2 mb U110 - 5
Tornhøj Idrætscenter #40047060
lør 14-Oct-2023 12:30 U11mbDR3VNP2
Aalborg Flyers mb U11 - Brønderslev FC mb U112 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40047059
lør 14-Oct-2023 12:10 U11mbDR3VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U115 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40047058
lør 14-Oct-2023 11:50 U11mbDR3VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U111 - 2
Tornhøj Idrætscenter #40047057
lør 14-Oct-2023 11:30 U11mbDR3VNP2
Brønderslev FC mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 3
Tornhøj Idrætscenter #40046598
lør 14-Oct-2023 11:10 U11mbDR3VNP2
Aalborg Flyers mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U115 - 0
Tornhøj Idrætscenter #40046597
lør 14-Oct-2023 10:50 U11mbDR3VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 1
Tornhøj Idrætscenter #40046596
lør 14-Oct-2023 10:30 U11mbDR3VNP2
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U110 - 5
Tornhøj Idrætscenter #40046595
lør 14-Oct-2023 10:10 U11mbDR3VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 2
Tornhøj Idrætscenter #40046594
lør 14-Oct-2023 09:50 U11mbDR3VNP2
Brønderslev FC mb U11 - Aab Floorball 2 mb U110 - 4
Tornhøj Idrætscenter #40046593
lør 14-Oct-2023 09:30 U11mbDR3VNP2
Ry Floorball mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #1 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046600
søn 08-Oct-2023 12:30 U11mbDR3VSP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - HG/Næstved Dragons mb U11 #9 - 1
Benløse Hallen #40046576
søn 08-Oct-2023 12:30 U11mbDR3ØP1
Helsingør FT mb U11 - Benløse IF mb U114 - 3
Benløse Hallen #40046575
søn 08-Oct-2023 12:00 U11mbDR3ØP1
Esbjerg SFC mb U11 - Ry Floorball mb U115 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046603
søn 08-Oct-2023 12:00 U11mbDR3VSP1
Kolding Grizzlies mb U11 # - Sunds Seahawks mb U111 - 5
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046604
søn 08-Oct-2023 11:30 U11mbDR3VSP1
Helsingør FT mb U11 - HG/Næstved Dragons mb U11 #4 - 0
Benløse Hallen #40046571
søn 08-Oct-2023 11:30 U11mbDR3ØP1
Benløse IF mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U112 - 6
Benløse Hallen #40046572
søn 08-Oct-2023 11:00 U11mbDR3ØP1
Sunds Seahawks mb U11 - Ry Floorball mb U111 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046602
søn 08-Oct-2023 11:00 U11mbDR3VSP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Helsingør FT mb U116 - 1
Benløse Hallen #40046573
søn 08-Oct-2023 10:30 U11mbDR3ØP1
Kolding Grizzlies mb U11 # - Esbjerg SFC mb U110 - 9
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046601
søn 08-Oct-2023 10:30 U11mbDR3VSP1
Esbjerg SFC mb U11 - Sunds Seahawks mb U112 - 0
PULZION Kolding (KFUM Hallerne) #40046599
søn 08-Oct-2023 10:00 U11mbDR3VSP1
HG/Næstved Dragons mb U11 # - Benløse IF mb U110 - 7
Benløse Hallen #40046574
søn 08-Oct-2023 10:00 U11mbDR3ØP1
Strandby Tornados mb U11 - Sindal Dragons mb U110 - 3
Sindal Hallen #40046590
lør 07-Oct-2023 14:30 U11mbDR3VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U110 - 1
Sindal Hallen #40046589
lør 07-Oct-2023 14:00 U11mbDR3VNP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U113 - 0
Sindal Hallen #40046591
lør 07-Oct-2023 13:30 U11mbDR3VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Strandby Tornados mb U118 - 0
Sindal Hallen #40046592
lør 07-Oct-2023 13:00 U11mbDR3VNP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Strandby Tornados mb U112 - 0
Sindal Hallen #40046587
lør 07-Oct-2023 12:30 U11mbDR3VNP1
Sindal Dragons mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U111 - 3
Sindal Hallen #40046588
lør 07-Oct-2023 12:00 U11mbDR3VNP1
Hvidovre Attack mb U11 - Herlev FC mb U110 - 3
Avedøre Idrætscenter #40046586
lør 30-Sep-2023 11:30 U11mbDR3ØP2
Rødovre FC mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #5 - 0
Avedøre Idrætscenter #40046585
lør 30-Sep-2023 11:20 U11mbDR3ØP2
Herlev FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #0 - 1
Avedøre Idrætscenter #40046579
lør 30-Sep-2023 10:50 U11mbDR3ØP2
Hvidovre Attack mb U11 - Rødovre FC mb U110 - 7
Avedøre Idrætscenter #40046583
lør 30-Sep-2023 10:30 U11mbDR3ØP2
Alliancen København mb U11 # - Copenhagen FC mb U11 #6 - 0
Avedøre Idrætscenter #40046584
lør 30-Sep-2023 10:10 U11mbDR3ØP2
Herlev FC mb U11 - Rødovre FC mb U110 - 3
Avedøre Idrætscenter #40046582
lør 30-Sep-2023 09:50 U11mbDR3ØP2
Alliancen København mb U11 # - Hvidovre Attack mb U113 - 0
Avedøre Idrætscenter #40046581
lør 30-Sep-2023 09:30 U11mbDR3ØP2
Copenhagen FC mb U11 # - Herlev FC mb U111 - 3
Avedøre Idrætscenter #40046577
lør 30-Sep-2023 09:10 U11mbDR3ØP2
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #1 - 0
Avedøre Idrætscenter #40046578
lør 30-Sep-2023 08:50 U11mbDR3ØP2
Copenhagen FC mb U11 # - Hvidovre Attack mb U111 - 1
Avedøre Idrætscenter #40046580
lør 30-Sep-2023 08:30 U11mbDR3ØP2
Karup Comets mb U11 - Esbjerg SFC mb U111 - 5
Hørning Idrætscenter #40046570
søn 24-Sep-2023 14:30 U11mbDR2VSP2
Hørning IF Floorball mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #7 - 1
Hørning Idrætscenter #40046569
søn 24-Sep-2023 14:00 U11mbDR2VSP2
Karup Comets mb U11 - Hørning IF Floorball mb U111 - 5
Hørning Idrætscenter #40046567
søn 24-Sep-2023 13:30 U11mbDR2VSP2
Esbjerg SFC mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #5 - 0
Hørning Idrætscenter #40046568
søn 24-Sep-2023 13:00 U11mbDR2VSP2
Hørning IF Floorball mb U11 - Esbjerg SFC mb U113 - 1
Hørning Idrætscenter #40046565
søn 24-Sep-2023 12:30 U11mbDR2VSP2
Benløse IF mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #9 - 1
Anneks Hallen Herlev #40046541
søn 24-Sep-2023 12:30 U11mbDR2ØP2
Sunds Seahawks mb U11 - Sønderborg Vikings mb U1110 - 3
Multicenter Sunds (Sundshallerne) #40046563
søn 24-Sep-2023 12:00 U11mbDR2VSP1
Benløse IF mb U11 - Herlev FC mb U110 - 1
Anneks Hallen Herlev #40046545
søn 24-Sep-2023 11:30 U11mbDR2ØP2
Copenhagen FC mb U11 # - Herlev FC mb U110 - 3
Anneks Hallen Herlev #40046544
søn 24-Sep-2023 10:30 U11mbDR2ØP2
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Strandby Tornados mb U114 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40046551
lør 23-Sep-2023 14:30 U11mbDR2VNP1
Aab Floorball 1 mb U11 - Strandby Tornados mb U113 - 0
Strandby Fritidscenter - Hal #40046550
lør 23-Sep-2023 14:00 U11mbDR2VNP1
Aalborg Flyers mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U110 - 7
Strandby Fritidscenter - Hal #40046549
lør 23-Sep-2023 13:30 U11mbDR2VNP1
Strandby Tornados mb U11 - Aalborg Flyers mb U110 - 1
Strandby Fritidscenter - Hal #40046548
lør 23-Sep-2023 13:00 U11mbDR2VNP1
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U114 - 2
Strandby Fritidscenter - Hal #40046547
lør 23-Sep-2023 12:30 U11mbDR2VNP1
Aalborg Flyers mb U11 - Aab Floorball 1 mb U110 - 7
Strandby Fritidscenter - Hal #40046552
lør 23-Sep-2023 12:00 U11mbDR2VNP1
Hvidovre Attack mb U11 - Rødovre FC mb U112 - 9
Rødovrehallen #40046504
søn 17-Sep-2023 13:15 U11mbDR1ØP2
Esbjerg SFC mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #3 - 0
Humlehøjhallen #40046530
søn 17-Sep-2023 12:30 U11mbDR1VSP2
Alliancen København mb U11 # - Hvidovre Attack mb U113 - 0
Rødovrehallen #40046499
søn 17-Sep-2023 12:15 U11mbDR1ØP2
Skanderborg mb U11 - Sønderborg Vikings mb U116 - 1
Humlehøjhallen #40046529
søn 17-Sep-2023 12:00 U11mbDR1VSP2
Skanderborg mb U11 - Kolding Grizzlies mb U11 #2 - 2
Humlehøjhallen #40046525
søn 17-Sep-2023 11:30 U11mbDR1VSP2
Esbjerg SFC mb U11 - Skanderborg mb U116 - 0
Humlehøjhallen #40046527
søn 17-Sep-2023 11:30 U11mbDR1VSP2
Sønderborg Vikings mb U11 - Esbjerg SFC mb U111 - 13
Humlehøjhallen #40046526
søn 17-Sep-2023 11:00 U11mbDR1VSP2
Rødovre FC mb U11 - Alliancen København mb U11 #5 - 4
Rødovrehallen #40046497
søn 17-Sep-2023 10:45 U11mbDR1ØP2
Kolding Grizzlies mb U11 # - Sønderborg Vikings mb U112 - 0
Humlehøjhallen #40046528
søn 17-Sep-2023 10:00 U11mbDR1VSP2
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U110 - 1
Brønderslev Hallerne #40047056
lør 16-Sep-2023 12:30 U11mbDR2VNP2
Sindal Dragons mb U11 - Brønderslev FC mb U110 - 2
Brønderslev Hallerne #40047055
lør 16-Sep-2023 12:10 U11mbDR2VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U112 - 0
Brønderslev Hallerne #40047054
lør 16-Sep-2023 11:50 U11mbDR2VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Sindal Dragons mb U111 - 0
Brønderslev Hallerne #40047053
lør 16-Sep-2023 11:30 U11mbDR2VNP2
Brønderslev FC mb U11 - Aab Floorball 2 mb U111 - 2
Brønderslev Hallerne #40046558
lør 16-Sep-2023 11:10 U11mbDR2VNP2
Sindal Dragons mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U113 - 1
Brønderslev Hallerne #40046557
lør 16-Sep-2023 10:50 U11mbDR2VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aab Floorball 2 mb U111 - 0
Brønderslev Hallerne #40046556
lør 16-Sep-2023 10:30 U11mbDR2VNP2
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Brønderslev FC mb U110 - 1
Brønderslev Hallerne #40046555
lør 16-Sep-2023 10:10 U11mbDR2VNP2
Aab Floorball 2 mb U11 - Sindal Dragons mb U111 - 1
Brønderslev Hallerne #40046554
lør 16-Sep-2023 09:50 U11mbDR2VNP2
Brønderslev FC mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U112 - 0
Brønderslev Hallerne #40046553
lør 16-Sep-2023 09:30 U11mbDR2VNP2
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Aab Floorball 2 mb U111 - 1
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40047052
søn 10-Sep-2023 12:30 U11mbDR1VNP2
Strandby Tornados mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U111 - 6
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40047051
søn 10-Sep-2023 12:10 U11mbDR1VNP2
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U110 - 2
Abildgård Hallen #40046512
søn 10-Sep-2023 12:00 U11mbDR1VNP1
Aalborg Flyers mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U112 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40047050
søn 10-Sep-2023 11:50 U11mbDR1VNP2
Aab Floorball 1 mb U11 - Brønderslev FC mb U115 - 0
Abildgård Hallen #40046511
søn 10-Sep-2023 11:30 U11mbDR1VNP1
Aab Floorball 2 mb U11 - Strandby Tornados mb U118 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40047049
søn 10-Sep-2023 11:30 U11mbDR1VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U112 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046518
søn 10-Sep-2023 11:10 U11mbDR1VNP2
Frederikshavn Blackhawks 1 mb U11 - Aab Floorball 1 mb U114 - 4
Abildgård Hallen #40046509
søn 10-Sep-2023 11:00 U11mbDR1VNP1
Strandby Tornados mb U11 - Vester Hassing Cupcakes mb U110 - 1
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046517
søn 10-Sep-2023 10:50 U11mbDR1VNP2
Frederikshavn Blackhawks 2 mb U11 - Aab Floorball 2 mb U110 - 2
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046513
søn 10-Sep-2023 10:30 U11mbDR1VNP2
Sindal Dragons mb U11 - Brønderslev FC mb U115 - 0
Abildgård Hallen #40046510
søn 10-Sep-2023 10:30 U11mbDR1VNP1
Aalborg Flyers mb U11 - Strandby Tornados mb U115 - 1
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046514
søn 10-Sep-2023 10:10 U11mbDR1VNP2
Brønderslev FC mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 1 mb U110 - 5
Abildgård Hallen #40046508
søn 10-Sep-2023 10:00 U11mbDR1VNP1
Vester Hassing Cupcakes mb U11 - Frederikshavn Blackhawks 2 mb U112 - 2
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046515
søn 10-Sep-2023 09:50 U11mbDR1VNP2
Aab Floorball 1 mb U11 - Sindal Dragons mb U113 - 2
Abildgård Hallen #40046507
søn 10-Sep-2023 09:30 U11mbDR1VNP1
Aab Floorball 2 mb U11 - Aalborg Flyers mb U113 - 0
AaB Hallen, Hornevej 2, 9220 Aalborg Øst #40046516
søn 10-Sep-2023 09:30 U11mbDR1VNP2
Copenhagen FC mb U11 # - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 11
Rungsted Skole Hal #40046496
lør 09-Sep-2023 14:30 U11mbDR1ØP1
Helsingør FT mb U11 - Herlev FC mb U114 - 4
Rungsted Skole Hal #40046495
lør 09-Sep-2023 14:00 U11mbDR1ØP1
Rungsted-Hørsholm mb U11 - Herlev FC mb U112 - 2
Rungsted Skole Hal #40046494
lør 09-Sep-2023 13:30 U11mbDR1ØP1
Copenhagen FC mb U11 # - Helsingør FT mb U110 - 4
Rungsted Skole Hal #40046493
lør 09-Sep-2023 13:00 U11mbDR1ØP1
Herlev FC mb U11 - Copenhagen FC mb U11 #8 - 0
Rungsted Skole Hal #40046492
lør 09-Sep-2023 12:30 U11mbDR1ØP1
Helsingør FT mb U11 - Rungsted-Hørsholm mb U110 - 4
Rungsted Skole Hal #40046491
lør 09-Sep-2023 12:00 U11mbDR1ØP1

Stilling

    ...
Hold Kampe K Wins W Pts P FT FT FT% FT% 3P 3P Fouls F Fouls Tech Te Fouls Uns Un Fouls Dis Di
Total 0 - 0 0/0 - 0 0 0 0 0

Rankings

    ...